Weststraat 22 - Ouddorp - Appartement West
- Zoek & Boek
- Ouddorp Connection
- Weststraat 22 - Ouddorp - Appartement West
Vakantie in hartje Ouddorp, een prachtig vakantie appartement boven de winkels van de Weststraat met een dakterras.
Appartement West is ruim van opzet (55 m2) met een mooie, grote open keuken. De toegang naar het appartement is via het dakterras (via een metalen trap). De woonkamer is ruim en licht met een eettafel geschikt voor 6 personen. In de woonkamer staat een goede kwaliteit bedbank voor 2 personen. De douche en WC (apart van elkaar) bevinden zich achter in het appartement.
De slaapkamer is bereikbaar via een trap, daar staat een twee-persoonsbed en twee losse eenpersoonsbedden. Een kinder campingbed en en een kinderstoel zijn beschikbaar.
Het appartement in het centrum van Ouddorp aan zee is te huur voor max. 6 personen.
Een heerlijk strandvakantie maar toch midden in het dorp, ‘s ochtends een vers croissantje halen bij de bakker, koffie drinken in het dorp en’s' avonds lekker eten in een van de vele restaurants. De markt op dinsdag, alles is naast de voordeur; naar het strand is 7 minuten met de auto en 10 minuten op de fiets.
De locatie is uniek – niet op een park maar midden in het dorp, vlakbij het centrum van Ouddorp, met een eigen parkeerplaats.
Algemeen
Living
Keuken
Slaapkamers
Sanitair
Overige
ja
September 2020 - Ursula M.
Ja
Juli 2020 - Carolin K.
Sehr gut
Januari 2020 - R.
Alles hat gepasst und wir waren prositiv überrascht.
Augustus 2019 - Bruce J.
10
Juli 2019 - Michael S.
Ja.
Juli 2019 - Lara G.
Top
Juni 2019 - John V.
Unheimlich gut, alles wunderbar
Juni 2019 - Andreas U.
yes
Mei 2019 - .
9
Augustus 2017 - Volker R.
Om u beter van dienst te zijn maken wij gebruik van cookies.
Om u beter van dienst te zijn maken wij gebruik van cookies.